O nas

 

 

Wysokiej jakości produkt promocyjny, prezent firmowy, gadżet reklamowy, odzież korporacyjna – to nasza oferta. Naszym zadaniem jest dostarczenie Państwu artykułu, który spełni swoją rolę, przyniesie właściwy skutek. Akcje promocyjne, uwzględniające tzw. gifty, cechują się wysoką efektywnością przy pozyskiwaniu i utrzymywaniu lojalnych Klientów.

Monitorujemy skuteczność projektów marketingowych, zrealizowanych przez naszą firmę. Jesteśmy od tego, aby upewnić się, że reakcja odbiorców Państwa komunikacji jest wyłącznie pozytywna.

Na naszą ofertę składa się pokaźna ilość unikalnych produktów (to nawet sto tysięcy modeli odzieży i gadżetów). Bez przerwy się rozwijamy, nieustannie poszukujemy nowych dostawców, świeżych pomysłów i wyjątkowych okazji dla naszych Klientów.

Do Państwa dyspozycji są takie marki jak: PF Concept, Impression, Royal Design, Toppoint, Anda Present, Newell Rubbermaid, Mid Ocean Brands, Xindao oraz wiele innych. Wybrane produkty z naszej oferty możecie Państwo obejrzeć na tej stronie internetowej. To tylko ułamek tego, co możemy Państwu zaproponować.

Zależy nam na poznaniu potrzeb firm, z którymi współpracujemy. Dzięki temu możemy stworzyć unikalną, indywidualna kolekcję gadżetów z Państwa znakiem firmowym, atrakcyjną w formie i skuteczną w promocji.

Czego nie widać, tego nie ma. My sprawimy, że staniecie się Państwo widoczni.